نکات مهم در خرید و استفاده از توری فنس فلزی

توری فنس فلزی

در این مقاله سعی بر آن داریم تا درباره توری فنس فلزی و نکات مهم در خرید و فروش آن را بیان کنیم. از گذشته تا کنون انسان همیشه برای محافظت و مراقبت از محیط و فضای اطراف خود در تلاش بوده است و ابزاری را برای انجام هرچه بهتر این کار مورد استفاده قرار می داده است؛ در حال حاضر توری فنس یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش محیط است که می تواند جایگزین بهتری برای ابزارهای قدیمی تر باشد. توری های فنس انواع مختلفی دارند که هر یک ار آنها می توانند کاربردهای متفاوتی را داشته باشند. در این نوشتار ما به بررسی توری فنس فلزی خواهیم پرداخت.

 

توری فنس فلزی

 

مزایای توری فنس فلزی و کاربرد آن

به طور کلی توری های فنس همگی یک نقش واحد را که محافظت از محیط است، ایفا می کنند. یکی از مواردی که می تواند بین انواع فنس تفاوت را  ایجاد کند، جنس توری می باشد. در این بین، توری های فلزی نسبت به دیگر فنس ها از مقاومت و سختی بیشتری برخوردار هستند و همین مسئله باعث می شود تا کارایی بیشتری داشته باشند، جنس این توری ها عموما از فولاد ضد زنگ می باشد که بسته به محیط و نوع استفاده ضخامت آنها تغییر خواهد کرد، از خصوصیات و ویژگی های بی نظیر توری های فنس فلزی می توان به مقاومت عالی آنها در برابر سایش و کشش و قدرت شکل پذیری بالا اشاره کرد. به طور کلی می توان گفت که توری های فلزی می توانند جایگزین بسیار خوبی برای دیوارکشی در محیط هایی مانند ویلاها، باغ ها و فضاهای اینگونه باشند.

 توری فنس فلزی

توجه به فاکتورهای مهم در خرید توری فنس

در هنگام خرید، انتخاب یک توری مرغوب و با کیفیت مهمترین مسئله است زیرا باعث می شود تا توری، طول عمر بیشتری را داشته باشد؛ یک توری 4 ویژگی اصلی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

  • جنس توری فنس فلزی:

همانطور که گفته شد جنس توری ها از فلز ضد زنگ می باشد که این نوع فلز خود به 3 متریال تقسیم می شود؛ فولاد سیاه، فولاد گالوانیزه و فولاد گالوانیزه با روکش پی وی سی که بهترین و گرانترین نوع است.

ارتفاع فنس بر حسب مکان مورد نظر مشخص می شود، به طور کلی فنس ها از طول 50 سانتی متر تا 3 متر قابل ساخت هستند.

  • ابعاد توری فنس فلزی:

ابعاد توری ها مانند ارتفاع آن با توجه به محیط مشخص می شود، اما ابعاد کلی آن 5-6-7-8 سانتی متر می باشد.

  • قطر مفتول:

قطر فلز در توری ها با توجه به کاربرد آنها متغیر خواهد بود و هر چقدر قطر بیشتر شود، مسلماً استحکام توری بیشتر و وزن آن هم بالاتر می رود؛ به طور معمول قطر مفتول در توری ها بین 2.20 تا 400 میلیمتر می باشد.

 

شرکت فنس و توری حصاری شاهین البرز تولید کننده رابیتس، مفتول گالوانیزه، توری حصاری، توری مش، توری مرغی، فنس، سیم خاردار، گابیون سایر موارد مرتبط تولید و به قیمت عمده وارد بازار می نماید.

جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت فنس با فنس شاهین البرز تماس حاصل نمایید

با کیفیت ترین و مناسب ترین فنس را از فنس سازان شاهین البرز بخواهید

 

  • Rating
  • 1362 بار

موارد مرتبط