ویژگی های توری جوشی رولی چیست؟

ویژگی های توری جوشی رولی چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی نیاز به ابزار آلات و صنایعی که نیاز جامعه را برای ساخت سازه هایی با عمر طولانی تر و کاربردی تر برآورده کند بیشتر احساس می شود. یکی از صنایعی که در بسیاری موارد کاربرد دارد و به عنوان یک زیربنا استفاده می شود، توری جوشی رولی است. در این مقاله ما شما را با این فناوری بیشتر آشنا می کنیم.

توری جوشی رولی چیست و کاربرد آن چگونه است

توری جوشی از قرار دادن مفتول های از جنس فولاد با قطرهای متفاوت به صورت مشبک و جوش دادن آنها به صورت نقطه ای به یکدیگر برای به دست آوردن استحکام بالا درست شده است. در این توری ها می توان از فولادهایی با جنس های متفاوت بنا به نیاز مشتری استفاده کرد. مانند فولادهای ضد زنگ، فولادهای رنگ شده و فولادهای گالوانیزه.

این توری ها به دو صورت رولی و صفحه ای در بازار وجود دارد. اما توری های رولی کاربردی تر و انعطاف پذیرتر هستند. این توری ها بر حسب قطر مفتول فولادی و اندازه چشمه ها به انواع مختلف دسته بندی می شود. حتی ابعاد آن نیز بر اساس نیاز مشتری متغیر است. این توری ها در صنایع بسیاری کاربرد دارند و در مکان هایی مانند: ساختمان های بتنی، قفسه بندی، جاده سازی، باند فرودگاه، استخر، کف سالن های ورزشی و کانال آب استفاده می شوند. توری جوشی رولی بر اساس قیمت آهن در بازار قیمت گذاری می شود. اما عوامل مهم دیگری نیز در این قیمت گذاری تاثیر دارد.

توری جوشی رولی

عوامل موثر در تعیین قیمت توری جوشی

  1. ضخامت میله به کار رفته در طول و عرض این نوع توری های تولید شده
  2. کشور تولید کننده این توری جوشی
  3. مقدار و حجم توری سفارشی مشتری
  4. نوع پوشش بکار برده شده بر روی میله ها
  5. وزن توری جوشی بر اساس سفارش مشتری

 

توری جوشی رولی

 

در انتهای مطلب ذکر این نکته ضرورت دارد که گفته شود این توری ها با پوشش گالوانیزه عرضه می شود و طول این توری ها 30 متر است و قطر مفتول ها در آن از از 18 تا 22 میلی متر متغیر است و ارتفاع این رول ها هم از 90 تا 120 سانتی متر تغییر می کند. حتی اندازه های چشمه ها در این توری جوشی از 1 تا 2 سانتی متر است. شما می توانید بر اساس نیاز خود و نوع استفاده از این توری ها این محصول را به ما سفارش دهید و با قیمت بسیار مناسب آن را از سایت فنس و توری حصاری شاهین البرز تهیه کنید.

  • Rating
  • 1402 بار