توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

توری حصاری با روکش پی وی سی pvc یا (PVC COATED WIRE FENCE) در واقع یکی از زیر مجموعه های توری حصاری می باشد و یکی از محصولات و تولیدات شرکت فنس و توری حصاری شاهین البرز می باشد. توری حصاری با روکش پی وی سی pvc دارای تفاوت هایی نسبت به توری حصاری ساده دارد که در این مقاله به توضیح برخی ار آنها می پردازیم.

تولید توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

برای ساخت و تولید توری حصاری با روکش پی وی سی pvc بدانید که یک روکش از جنس پی وی سی زیبا بر روی مفتول گالوانیزه گرم قرار می گیرد که این خود علاوه بر زیبا کردن توری حصاری ، سبب مقاوم سازی بیشتر آن در برابر هوا و به طورکلی ،آسیب محیطی می شود.

 توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

 

در ساخت توری حصاری، سطح فولاد سیاه را با لایه ای از فلز روی می پوشانند که به این فرآیند گالوانیزاسیون می گویند. روی موجود بر روی این به دلیل داشتن خاصیت آندی که دارد مانع خورده شدن و زنگ زدن آن می شود.در نهایت یک لایه یک میلیمتری از پی وی سی که یک نوع پلاستیک مقاوم در صنعت پتروشیمی است، روی مفتول گالوانیزه می پوشانند و محصول نهایی توری حصاری روکشدار PVC تولید می شود.

کاربرد توری حصاری با روکش پی وی سی pvc :

  • استفاده در مرغ داری ها و دامداری ها جهت حصارکشی برای حیوانات و همچنین ساخت قفس و غیره
  • استفاده از توری حصاری با روکش پی وی سی pvc در مکان هایی که زیبایی مدنظر است مانند استادیوم ها و مراکز بازی و پارک ها بیشتر دیده می شود و نظره را چشم نوازتر می کند.

 توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

 

مزایای استفاده از توری حصاری روکشدار PVC چیست ؟

در حقیقت توری حصاری پی وی سی مزیت های فراوانی دارد که به توضیح آن خواهیم پرداخت:

توری حصاری با روکش پی وی سی pvc به دلیل داشتن لایه پی وی سی بر روی مفتول گالوانیزه گرم سبب می شود تا عمر فنس و حصار در برابر خوردگی و زنگ زدگی را نسبت به توری های حصاری گالوانیزه بیشتر کند که همین موضوع یکی از مزایای برتر توری حصاری با روکش پی وی سی pvc می باشد.

با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران دارای آب و هوای متنوعی است مثلا شمال و جنوب کشور دارای آب و هوای شرجی و مرطوب است بنابراین از توری حصاری با روکش پی وی سی pvc استفاده می شود تا در برایر زنگ زدگی و آسیب محیطی محافظت شود.

استفاده از فنس روکشدار پی وی سی در مناطقی که باران های اسیدی می بارد یکی از گزینه های مناسب است تا در برابر خوردگی و سایش در امان باشد. عمر توری حصاری با روکش pvc حدودا بالای 40 سال است.

از توری حصاری با روکش به دلیل اینکه جنس روکش پی وی سی دارای مواد یو وی است و در برابر اشعه و نور خورشید و عومل طبیعی و جوی نمی پوسد در حوزچه های آب شور که محل نگهداری ماهی هاست می توان استفاده کرد و همچنین استفاده آن در دامداری ها با توجه به اینکه در صورت آلوده شدن با مواد دفعی حیوانات به راحتی قابل شستشو می باشد نیز کاربرد دارد.

 توری حصاری با روکش پی وی سی pvc

 

مشخصات فنی توری حصاری روکشدار PVC :

  1. طول رول های پی وی سی در تنوع 10 متر، 15 متر و 20 متر می باشد.
  2. عرض رول های پی وی سی ۱ متر، ۱٫۵ متر، ۱٫80 متر،۲ متر، ۲٫۵ متر، ۳ متر، ۴ متر می باشد. البته در صورت نیاز و سفارش مشتری طول و عرض رول های پی وی سی متفاوت خواهد بود.
  3. چشمه های متنوعی چون 2.5 ، 5، 5.5 ،6 ، 6.5 و 7.5 تولید می شود.
  4. رنگ روکش پی وی سی : روکش های pvc به سه رنگ سبز، مشکی و کرم تولید می شود که معمولا رنگ سبز خواهان و طرفداران بیشتری دارد.

 

جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان و همچنین استعلام توری حصاری با روکش پی وی سی pvc با فنس شاهین البرز در ارتباط باشید.

جهت مشاوره رایگان با شرکت فنس و توری حصاری شاهین البرز تماس حاصل نمایید

 

 

                                      

  • Rating
  • 1461 بار

موارد مرتبط