ویژگی های توری حصاری جهت خرید توری حصاری دست دوم

توری حصاری دست دوم

توری حصاری دست دوم یا به طور کلی توری حصاری اغلب جهت ایجاد امنیت در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به نوع مواد به کار رفته در آنها دارای قیمت های متنوعی است.

از طرفی گاهی استفاده از توری حصاری برای مدت زمان محدود است، مثلا در زمین های در حال ساخت و ساز جهت ایجاد امنیت تا پایان کار دور تا دور زمین را توری حصاری می کشند و پس از اتمام کار دیگر نیازی به استفاده از آن نیست و آن توری حصاری به توری حصاری دست دوم تبدیل می شود. ولیکن اغلب توری ها دارای جنس مرغوبی هستند و همین مسئله سبب استفاده از آنها برای بار دوم می شود ولیکن قبل از خرید توری حصاری دست دوم باید در خصوص ویژگی های آن اطلاعات کافی را بدست آورید.

 

توری حصاری دست دوم

قیمت توری حصاری دست دوم

امروزه افراد جهت حفاظت از ابزار آلات متنوع استفاده می کنند. یکی از ابزارهای بسیار کارآمد توری حصاری است که به دلیل قیمت نسبتا بالا می توان از گونه های دست دوم آن استفاده کرد. البته در زمان خرید توری حصاری دست دوم باید به یک سری نکات و ویژگی ها دقت نمایید. از توری های حصاری به عنوان حفاظت موقتی و یا کمک به دیگر ابزارهای حفاظتی استفاده می شوند با این حال باید از توری با کیفیت بالا استفاده کرد در غیر این صورت نه تنها سبب حفاظت نمی شود بلکه ممکن است حفاظت مجموعه را به خطر بیندازد. قیمت توری حصاری دست دوم گاها با توجه به کیفیت پایین تر ، بسیار مناسب تر از توری حصاری نو می باشد.

 

 توری حصاری دست دوم

 

ویژگی های توری حصاری دست دوم

ویژگی های توری حصاری دست دوم  یا به طورکلی ویژگی توری حصاری عبارتند از:

  1. ضد زنگ: اغلب توری حصاری ضد زنگ هستند. در خصوص خرید توری حصاری دست دوم باید دقت نمایید که دارای زنگ زدگی نباشد.
  2. استحکام: توری حصاری به دلیل استحکام مناسب مورد استفاده قرار می گیرد و در توری های حصاری دست دوم نباید اساس آن آسیبی دیده شود.
  3. وزن: در توری حصاری هرچه وزن بیشتر باشد کیفیت و مرغوبیت آن بالاتر است. گاهی افراد به دلیل قیمت اقدام به خرید توری حصاری دست دوم یا فنس دست دوم با قیمت پایین که وزن کمی دارند می کنند.
  4. مقاومت: اغلب توری حصاری از جنس گالوانیزه و فولاد هستند که سبب مقاومت بالایی می شود. در توری های حصاری دست دوم باید به جنس توری دقت شود.
  5. روکش: روکش در توری حصاری سبب افزایش عمر و کاربرد آن می شود بنابراین اگر در توری حصاری روکش از بین رفته باشد باید دوباره روکش انتخاب کنید.
  6. متراژ: توری حصاری اصولا بین 5 تا 25 متر هستند در خرید توری دست دوم اگر از این متراژ کوتاه تر باشد بدانید که توسط فرد کوتاه شده است.
  7. امنیت: گاهی از توری حصاری به عنوان امنیت کارگران استفاده می شود که جهت چنین عملی باید توری حصاری مقاومت بالایی داشته باشد.

 

 

  • Rating
  • 521 بار