تولید توری جوشی

تولید توری جوشی

تولید توری جوشی همانگونه که از نامش پیداست، در فرایند تولید آن توری ها توسط دستگاهی به صورت منظم و برنامه ریزی شده توسط دستگاه های اتوماتیک جوش می خورند. تولید توری جوشی تشابه زیادی به تولید توری مش دارد اما ابعاد آن بسیار کوچکتر است. در روند تولید توری جوشی میله ها را به صورت تار و پود با زاویه 90 درجه به صورت مربعی شکل روی هم قرار می دهند و محل های تلاقی این میله ها به وسیله ماشین های جوش به همدیگر با دقت بسیار بالایی جوش می خورند، بنابراین محصول به دست آمده یک توری جوشی یکدست و یک شکل خواهد بود.

 تولید توری جوشی

 

دستگاه تولید توری جوشی

دستگاه تولید توری جوشی دارای تعدادی الکترود مسی می باشد که در یک خط منظم با فواصل معین و دقیق قرار گرفته اند. همین الکترود ها نیز با همین شکل درست در مقابل آن قرار دارد تا میله ها پس از قرار گیری بر روی دستگاه به وسیله الکترود ها به هم نزدیک شده و دو سیم یا همان مفتول ها که در زمان معین و در فاصله معین از هم قرار دارند را به هم چشبانده و در همین لحظه جوش توسط دستگاه بین دو میلگرد یا مفتول زده میشود. مفتول های به کار رفته در تولید توری جوشی از جنس فولاد پرکربن می باشد و دارای انعطاف نیست . در ادامه روند تولید توری جوشی و یا مش جوشی دستگاه به صورت خودکار مفتول های اضافی را از دو طرف توری برش میدهند تا محصول تولید شده به صورت رول صاف و یکدست به وجود بیاید.

 

تولید توری جوشی

توری جوشی (مش)

شرکت فنس و توری حصاری شاهین البرز یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان در زمینه تولید توری جوشی(مش) و همچنین توری حصاری ، توری جوشی ، توری مش ، رابیتس، توری مرغی، توری پرسی، مفتول گالوانیزه، مفتول مسوار، مفتول سیاه یا آرماتوربندی، سیم خاردار، گابیون و غیره می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت توری جوشی با فنس شاهین البرز تماس حاصل نمایید

با کیفیت ترین و مناسب ترین توری جوشی مش را از فنس و توری حصاری شاهین البرز بخواهید

  • Rating
  • 701 بار